Pegränna t.o.m. kl 10.00 alla dagar
2015-10-15Risk för frost under tidiga morgnar gör att vi har pegränna fram till kl 10.00 alla dagar. Detta gäller båda banorna. Efter kl 10.00 är det bokning som vanligt.
Vi använder s.k. kakor (cookies) på vår hemsida. En kaka är en liten textfil som sparas på din dator och de används oftast till inloggningsfunktioner, mätning av statistik och liknande. Många, om inte de flesta, hemsidor använder kakor i någon utsträckning men alla informerar inte om det.
Vi använder dem till att mäta trafiken på vår hemsida via verktyget Google Analytics och för vår Medlemslogin. Vi kommer inte åt eller lagrar någon personlig information om dig.
StängVi använder kakor (cookies) på vår hemsida. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.